İletişim

Zafer Mah. Haramidere Yolu Cad. Sembol İstanbul Residence 28/b Esenyurt/İST

iletisim@ananasdijital.com

+90 543 573 74 15

+90 542 377 54 88

bir merhaba demeye ne dersiniz?

Kurumsal Web Tasarım

size kurumsal olduğu kadar samimi, profesyonel tasarım anlayışının yanı sıra sizi anlamak için çaba sarfeden ve projenizin her aşamasında sizlerle iç içe olan kurumsal web tasarım ekibi sunuyoruz..

İşletmenizi, işinizi veya müşteri odaklı vermiş olduğunuz her türlü hizmeti yansıtmak adına tasarlanmış internet siteleri kurumsal web tasarım adı altında birleşir ve günümüzde kurumsal web sitelerinin değişen teknolojiye ayak uydurabilmek adına responsive ve güncellenebilir olması gerekmektedir.

 

Responsive web tasarım; internet sitenizin, özellikleri kişiden kişiye değişen bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazların herbirinde düzgün görsellik barındırması anlamına gelmektedir. Eskiden çok sorun teşkil etmeyen bu özellik, şuan web sitesi tasarımlarının olmazsa olmazından. Bu yüzden responsive tasarımı size seçebileceğiniz bir özellik olarak sunmak yerine, kendi bünyemizde standart olarak belirlemiş bulunmaktayız.

 

Güncellenebilir kurumsal web sitesi; tasarım aşaması bittikten sonra yöneticisi veya yetki verilen kişilerce dilenildiği gibi değiştirilebilir olmasıdır. Content Management System (CMS) yani içerik yönetim sistemi olarak adlandırılan altyapıya sahip olan bu internet siteleri ilk etapta maaliyetli olarak gözükse de, yapılması gereken her bir güncelleme için ekstra maaliyet oluşturmaması ve hızlı olması açısından tercih sebebidir.

 

Tasarım kadar önemli olan bir diğer konu ise, internet sitesinin kurulumu için gerekli olan domain (alan adı) ve hosting (barındırma) işlemleridir. Alan adı işletmenizi ve hizmetinizi temsil ettiği için dikkatle seçilmelidir. Barındırmanız da sitenin düzgün çalışması için size gerekli ve yeterli olan alanın iyi hesaplanması gerekir.

 

Bugüne kadar birçok kurumsal web tasarım projesini başarıyla sonuçlandırdık. Belki de sıradaki sizinkidir…